Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a Neptunban hiányzik pár...

Ha a Neptunban hiányzik pár adatom, attól még ugye be tudok majd iratkozni egyetemre?

Figyelt kérdés

A félévemet már aktiváltam, de kaptam egy felhívást adategyeztetésre, mert konkrétan az adóazonosító jelem és a TAJ számom hiányzik, de mivel külföldi vagyok, ezért nekem egyik sincs. Adóazonosító jelet is csak akkor kaphatok, ha lesz tartózkodási engedélyem, amihez lakcím kell, de kollégiumba se iratkoztam még be.

Lehet ebből gond? Egyébként az üzenetben nem írták, hogy baj, lenne, csak azt, hogy adjam meg.


2015. aug. 23. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt a TO-nak mondjad ne nekünk
2015. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam, hanem kérdeztem. És nem én vagyok az egyetlen külföldi, aki a magyar felsőoktatásban tanul.
2015. aug. 23. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!