Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Református Gimnázi...

A Debreceni Református Gimnáziumnak milyen diákmunkái vannak az 50 kötelező óra ledolgozásához?

Figyelt kérdés

2015. aug. 25. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Azóta gondolom már megtudtál dolgokat, augusztusban még korai volt ezen gondolkozni:) viszont ismerve édes jó alma materemet nem a tájékoztatás nagymesterei sokszor, de elvárják hogy mindent tudj.. Nekünk annak idején volt egy felkészítő foglalkozás, 2 óra helyből, aztán pedig hadisír gondozások, ezekkel évente, ha mindig eltudsz menni péntekenként délután szokott lenni, akkor összeszedsz max kb. 7-9 órát egy évben. Inkább a Ref. múzeumban lehet a Múzeumok éjszakáján gyűjtögetni, 12 óra, de azt végig is dolgoztam hajnalig és fiúként, kímélve saját magukat nagyon nehéz koncertfelszereléseket pakoltattak velünk. Az otthoni lelkésszel én például befürödtem ingyenmunkát nem kért, ki kellett volna töltenie egy papírt én dolgozok, aztán pecsétel, de nem, református nehézkesség. Fontos hogy együttműködési nyilatkozatot minden új munkaadónál csináltass, ha még nem kötött az iskola velük, könnyen elveszhet így a az óráid, nem fogják neked visszadátumozni, ne számíts ilyen kezességre az iskolától szerintem. Inkább csinálj mindent így és ha nem hagyja el senki a naplódat meglesznek az óráid két év alatt is, sőt igazából 9. utáni nyáron is kényelmesen, kapcsolatok nélkül meglehet.:) Remélem tudtam segíteni valamiben!

Az iskolához meg nagyon sok kitartást, ne ad fel, vagyis csak úgy ha el is tudsz menni máshova tanulni, akkor megfontolandó!

2015. szept. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Refis vagyok, és már elvégeztem.

Ne álmodozz ilyen gyerekőrzésekről, menő munkákról, mint ami a többi iskolában van.

2 helyen tudod elvégezni: vagy az iskolán belül, csicskázva a tanároknak éhbérért, vagy a sulival szerződést kötő egyházközségekkel. Mert ez az iskola csak egyházközségekkel köt szerződést.

Iskolán belül anno lehetett költözésben segíteni óráért, most kb. annyi van, ahogy a Honvéd temetőben lehet sírokat pucolni óráért...

Tehát egy nagy nulla az egész 50 órás rendszerük.

2015. szept. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!