Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Voltál már hasonló helyzetben...

Voltál már hasonló helyzetben vagy van ötleted?

Figyelt kérdés
Most kezdenék első évesként az egyetemen, és anno még jó ötletnek tűnt ez a szak, már nem akarom azt tanulni, még a víz is kiver tőle. Szóval: választ még nem kaptam tőlük, hogy lehet-e passzív félévvel kezdeni, de gőzöm sincs, hogy mit tegyek. Elmennék én dolgozni is hogy jövőre megpróbáljak egy másik képzésre jelentkezni, de ha nem passzíválhatom a félévem, nem tudom mit tegyek.....

2015. aug. 27. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem iratkozol be és ennyi a story! :)
2015. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

de akkor olyan mintha fel sem vettek volna nem?

amúgy köszi a gyors választ :)

2015. aug. 27. 12:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem iratkozol be és nem létesítesz hallgatói jogviszonyt akkor elúszott a jelentkezésed igen. Jövőre beadhatod újra.
2015. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
1 evet lehet passzíváltatni akár az elején is.
2015. aug. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. aug. 27. 12:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy lehet, de írta, hogy másik képzésre akar majd jelentkezni, akkor totál felesleges a passziváltatás.
2015. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

lenne még egy kérdésem.

ha passzív félévet választok, akkor az hogy működik? a következő félévben én mindent az elejétől kezdek, vagy mintha jártam volna, beraknak a többiekhez?

vagy ha egyből egy évet halasztok( 2 félévet), akkor jövőre ugyanúgy gólyaként kezdenék?

és amúgy igen, lehet hogy teljesen más szakot választanék, csak érdekelne, ha mégsem

2015. aug. 27. 12:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha halasztasz egy egész évet akkor jövőre gólyaként kezdesz. Ha csak egy fél évet az sokszor azért nem előnyős mert nincs minden tárgy meghirdetve keresztfélévben és ha csak olyan tárgyak vannak aminek van 1. féléves előfeltételek akkor nem tudsz mit felvenni.
2015. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

értem....

megint köszönöm :)

hálistennek, valaki keni-vágja ezeket

2015. aug. 27. 12:53
 10/10 anonim ***** válasza:

elég bátran kijelentitek, hogy lehet passzív az első félév, mikor azt sem tudjátok, melyik intézmény.

Nálunk kizárólag eü okból engedélyezik, szakorvosi javaslattal.

2015. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!