Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudna segíteni nekem egy...

Tudna segíteni nekem egy ELTE-btk-s?

Figyelt kérdés

2015. aug. 27. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Miben? Hogy melyik sorban van a bigmac és melyikben a sajtburger?
2015. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
milyen kreatív válasz
2015. aug. 27. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
De egyébként tényleg, miben kéne segíteni? Én nem BTK-s vagyok, hanem PPK-s, de elég jól ismerem azt a kart is.
2015. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem értem hogy vannak ezek a minorok..én skandinavisztikára szeretnék majd jelentkezni de elég magas a pontszám..másodiknak néderlandisztikát fogom írni.. ha csak oda vesznek fel..akkor fel tudom venni a skandinavisztikát vagy legalább egy onnan való nyelvet minornak? ha igen akkor hogyan és milyen feltételekkel? még egy kérdés..később nem vehetem fel főszaknak? nem akartam hülyeségeket kérdezni..de semmit nem tudok még erről... köszi a választ előre is
2015. aug. 27. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, fel tudsz venni másik szakot/másik szakról való nyelvet minornak, a főszakodon nem tudsz változtatni.
2015. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
véletlenül privátot írtam de hátha azt nem veszed észre azért itt is megkérdezem,hogy és hogyan tudom felvenni a minort?
2015. aug. 27. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!