Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolai kollégium beköltö...

Középiskolai kollégium beköltözés?

Figyelt kérdés
Hétfőn költözök be a koliba, most leszek először kolis, és szeretném tudni, hogy miket/milyen dolgokat vigyek magammal. Melyek a legszükségesebb dolgok, amiket vinnem kell? HELP PLS 15/f

2015. aug. 27. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy kollégista válasza:

-az adott hétre ruhát

-tisztálkodási eszközök /tusfürdő ,fogkefe, fogkrém ,sampon ,körömolló,esetleg borotva/

-füzettartó box

-hangfal ,ha akarsz vinni?

-papucs

-edzőcucc

-melegítő ,kényelmes ruha ami vacsoránál jó

-laptopot NE ,ált. szólnak és nem engedik

-ha szeretsz olvasni könyvet

-kajatárolót ,amiit ha hozol a hétre plusz rágcsának tudd raktározni

-ágyneműhuzat

meg amit te szeretnél


Milyen koliba mész?

2015. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :) A sulinak van saját kolija és abba. Vallásos a gimi és a koli is.

Jöhetnek még válaszok, örömmel fogadom őket! :)

2015. aug. 27. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Vigyél egy T-dugót vagy valami elosztós hosszabbítót! :D Nálunk annó mészárolás volt mert 1 konnektor működött! :D
2015. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam. Viszek 1-et. :D
2015. aug. 27. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran mész haza? Mert az én fiam is egyházi suliba jár, de ők 4-6 hetente jönnek csak haza, ami nem mindegy.
2015. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudtommal itt hetente lehet hazajárni.
2015. aug. 29. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!