Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az gáz ha egyetemi beiratkozás...

Az gáz ha egyetemi beiratkozásra a szüleim eljönnek velem mert kíváncsiak az egyetemre? Persze én rendezem a dolgaimat ők csak ott vannak.20/F

Figyelt kérdés

Meg 120 km-re lakok és kocsival visznek.


És ha koleszba beköltözéskor is ott vannak?


2015. aug. 27. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem gáz! :D Az én 25 éves csoporttársamat is a szülei hozzák kedden! :D
2015. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó. És gondolom ő már nem elsőéves.. :D
2015. aug. 27. 21:47
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
5. éve nyomja :D És még fogja is egy darabig! :D
2015. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz :) Bár az én szüleim nem jöttek el, de nem zavartak volna, szerintem teljesen normális, hogy érdeklődnek a suli iránt. Na meg legalább kocsival is elvisznek :D

20/L

2015. aug. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

beköltözéskor persze hogy eljönnek velem, hozzák a cuccom, nekem nincs jogsim se kocsim, ők visznek olyankor


beiratkozásra mondjuk nem jöttek, és nem is láttam hogy bárki szülője eljött volna, de ha az lezajlik körbevezetheted őket akár

2015. aug. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem is elkísér apukám, mert különben oda se találnék. :D Én is kb 120km-re vagyok az egyetemtől. 19/l
2015. aug. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki, és becsüld meg őket hogy elvisznek meg segítenek. Gondolj csak bele, mennyire kellemetlen lehet pl. vonattal költözni, utána meg csomót gyalogolni a sok felszereléssel, esetleg több fordulót is tenni, stb.
2015. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Felesleges. Semmit nem fognak látni az egyetemből. (Mondjuk nyilván attól is függ hova mégy.) Nekünk pl. maga az egyetem egy szép patinás épületben volt, de volt egy B épület pár teremmel, meg a TO-val. A beiratkozás mindig a B épületben volt és arról szólt, hogy egy rakás ember sorban áll, aztán mikor bejutott leül, odaadja a papírjait írkálnak pár dolgot, visszaadják és csókolom.


Akkor már a tanévnyitó látványosabb a kézfogással meg ilyenekkel.

2015. aug. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Engem elkísértek a szakmai koleszomba, de sose hozták fel azok sem, akiket nem kísértek el... :D
2015. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!