Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi értelme a heti 35 órának?...

Mi értelme a heti 35 órának? Ami nem rég lett bevezetve

Figyelt kérdés
Szerintem semmi érelme.. Főleg azoknak, akik nem a lakhelyükön járnak iskolába.. Napi 7 órát ott lenni, vagy 8-at.. Fél 3 kor végeznek, aztán mire hazaérnek + tanulni.. Vélemények?

2015. aug. 28. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Én őszintén örülök hogy nem most járok iskolába..borzasztó lehet,és a kxrva tanárok még ilyenkor sincsenek tekintettel a diákokra..
2015. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én májusban érettségiztem, 38-40 órám volt úgy, hogy nekünk még nem volt kötelező a mindennapos tesi. Meg lehetett szakadni, ráadásul én sem abba a városba jártam iskolába, hanem bejárós voltam, így 18 óra előtt sosem voltam otthon.

Semmi értelme a sok tesinek (bár nekem csak 3 volt, de aki nem akart tesini, az vagy nyilvános megaláztatásnak érezte vagy csak simá sz*art az egészre, aki pedig sportolni akart, az iskolán kívül is csinálta), a 12 osztályban tartott rajz órák, filozófia (ami akár jó is lehetne, ha nem Platónig jutnánk csak el) és a többi felesleges dolog csak lopja a diákok idejét. Személy szerint nem bántam volna, ha több angol, német és matek óránk lett volna és akkor esetleg nem kellett volna különtanárhoz járnom hétvégenként (mert a nyelvvizsgára nem készítenek fel rendesen...).


Szóval szeritnem is jogos a kérdésed.

2015. aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha a jelenlegi vezetésen múlik, elmennek 40 óra fölé is. Mert hát a 8 osztályt végzett proli is dolgozik annyit, akkor nehogy már a diákok ne legyenek bent! És mivel a népet a prolik testesítik meg leginkább, nem az értelmiség, nyilván nekik kell tövig benyalni, és tolni a propagandát az iskolások semmirekellőségéről. Ez a közoktatásban és a felsőoktatásban is elég erősen megjelenik.
2015. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, lesz több órád is... :) Nekem most 9.ben pont 40 órám volt, ha lyukasórát leszámítjuk, akkor 39. Most valószínű, hogy erősen 40+ órám lesz :( -.- -_- Volt 9. órám is, fél ötkor volt vége(16:20), a villamos 15 percenként járt(most már 20percenként), ha lekésted szo.pacs. :D Ennek ellenére az volt a szerencsém, hogy viszonylag közel lakom :D :s

Hanyadikos vagy? Nekem 8.ban (akkor is gimis voltam) heti 35 órám volt, bárcsak most is csak annyi lenne :( :( De nem menjünk bele ebbe mélyebben, hisz ez már politika, és te nem a politika kategóriában írtál topikot... :)

2015. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most leszek 11.
2015. aug. 29. 21:52
 6/9 anonim ***** válasza:
11.es vagy, és csak heti 35 órád van??? Verd a s*gged a földhöz örömödben, nekem már 9.ben 40 volt :D :D :D
2015. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha pedig 11 éves vagy, akkor meg rohadtul sok. :/
2015. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondom MOST LESZEK 11.
2015. aug. 30. 13:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá.Azért tanulsz, hogy majd dolgozhass később.Heti 40 óra a 8 órás munka.
2015. szept. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!