Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mit tanultok? És dolgoztok...

Ti mit tanultok? És dolgoztok mellette?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lenne néhány kérdésem:


1. Mit tanultok? (Milyen egyetemi szak vagy okj)

2. Dolgoztok mellette?

3. Ha igen, heti hány órát és mit?



2015. aug. 29. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szte-n programtervező informatikusként.

Gyakornokként dolgozok szakterületemen. Nyáron 40 órában, most év közben 30-ban, de tegyük hozzá hogy csúszok 1 évet, így nem marad sok tárgyam a végére. Ha lenne több órám akkor szerintem 20-at dolgoznék hetente. 40-re kapok 110-et nettóba+cafetéri is olyan 16-18 nettóban.

2015. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pszichológiát tanulok az ELTE-n, mellette animátor vagyok rendezvényeken. Elég sok időmet elveszi az órákra járás, tanulás (rengeteget kell nálunk olvasni és a vizsgákra sem elég vizsgaidőszakban készülni), így általában 1-2 napot dolgozom egy héten, de vizsgaidőszakban pl. semennyit se tudok bevállalni. Ugye ezek egész napos, vagy egész hétvégés munkák.
2015. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem heti 3 napba belefértek az óráim és a maradék 2 napon dolgoztam. Adatrögzítő voltam egy ingatlanos cégnél.
2015. aug. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!