Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan írjak kérvényt az...

Hogyan írjak kérvényt az igazgatónak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy idén érettségiztem és a Magyar,Matek,Történelem nem sikerült. Ezekre az órákra akarok csak bejárni Májusig! Hogy írjam meg az Igazgatóúrnak, hogy a többi tantárgyra ne kelljen bemennem?
2015. szept. 1. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Előrehozott érettségit csináltál a többiből? Hányadikos vagy?

(Olyan nincs, hogy akarok bejárni! Esetleg szeretnék!)

2015. szept. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne vedd bántásnak, de azért borzasztó, hogy egy (majdnem) érettségizett ember nem tud egy ilyen, viszonylag egyszerű levelet megírni. Nem biztos, hogy a Te hibád, nem azért mondom.


Én így kezdenék hozzá, egészítsd ki!



Tisztelt Igazgató Úr!


XY vagyok, az idei évben tettem érettségi vizsgát de sajnos...


Azzal a kéréssel fordulok Önhöz, hogy ... (folytasd...)


Számomra ez azért lenne fontos, mert ... (folytasd)


megköszönöd, udvariasan elköszönsz, aláírod.


Ne felejtsd el,

2015. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
még sosem volt benne részem, sose beszéltem ilyenről senkivel ezért nem tudok kérvényt írni sajnos.
2015. szept. 1. 12:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, ezt simán lehetne kommunikációból vagy akár nyelvtanból tanítani, erre gondoltam igazából.
2015. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, nem fejeztem be a levelet, tehát ne felejtsd el a lakcímedet odaírni, ha oda kéred a választ.
2015. szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!