Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ciki lenne vissza menni?

Ciki lenne vissza menni?

Figyelt kérdés
Tavaly abba az iskolába vettek fel, ahova rémálmom volt járni, de amikor oda jártam akkor elég tűrhető volt. Aztán átiratkoztam félévkor abba az iskolába, ahova szerettem volna járni. És most nagyon nem jó számomra ez az iskola. Senkivel sem jövök ki, nagyon másik az emberek, nem igazan barátságosak, legtöbbször egyedül vagyok. Ciki lenne vissza iratkozni az előző iskolába?
2015. szept. 1. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán miért iratkoztál át?


De a kérdésre válaszolva a tanárok első baklövésednél tuti megemlítenék, hogy bezzeg...

Szerintem kérdezd meg az (volt) osztálytársaidat facebookon, hogy Ők mit gondolnak, mert könnyen lehet, hogy ott akkor nem fogsz kijönni senkivel. De igen (nekem) ciki lenne, de inkább megalázó.

2015. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) kaphatnék még véleményt mástól is?
2015. szept. 1. 16:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is elég megalázó lenne, hogy egyszer eljövök egy helyről, mert rossz (vagy mert nem, de az iskolai tanárok, tanulók szemében azért mentél el mert nem volt jó), majd visszajövök. Én a helyedben ki se iratkoztam volna, de ha már így alakult, inkább próbálj meg összebarátkozni az új suliban másokkal, ha mégsem megy akkor pedig próbálj ki egy új sulit, bár az se jó, ha folyton iskolát válasz.
2015. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok össze barátkozni itt senkivel, mindenki nagyon má
2015. szept. 1. 16:46
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon más*. De szeretnék még véleményt!!
2015. szept. 1. 16:47
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem gáz de azért írj rá a régi osztálytátsaidra.
2015. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!