Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bonyhádi Petőfi Sándor evangél...

Bonyhádi Petőfi Sándor evangélikus gimnázium, Garay János gimnázium - véleményetek, van esélyem bekerülni valamelyikbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A Petőfit elsőnek, a Garay-it pedig másodiknak szeretném megjelölni. Az átlagom stabil négyes, van pár ötös tantárgyam is.


Van-e esélyem valamelyikbe bejutni egy ilyen átlaggal? (Főleg a Bonyhádi a kérdés) Illetve véleményetek van róluk?



2015. szept. 2. 18:31
 1/4 anonim válasza:
0%

Van. Én a Petőfit nem kedvelem. Majdnem kitűnő tanuló vagyok, de ha fizetnének érte sem jelentkeznék oda.

Nem szimpatikus a suli, a tanárok sem annyira. Nem is az, hogy nehéz, vagy hogy többet követelnek, mint egy gyengébb gimnáziumban, mert nem.

De misére járás, tanszoba, tehát szabadidő nulla. A koleszukról meg inkább ne is beszéljünk..


A Garay az az iskola, ahova csak akkor mennék, ha fizetnének érte:D

Egy fokkal talán jobb, mint a Petőfi, de én szintén nem szeretem.

Maguk a tanárok sem kedvelik, akik ott tanítanak, hát még a diákok?

Valamint ha nem vagy tökéletes, legalábbis nem mutatod ezt, és nem vagy nagyszájú, beképzeld, hanem kicsit visszahúzódóbb, csendesebb, biztos lehetsz benne, hogy kiközösítenek majd a diáktársaid.

Valamint azt még hallottam, hogy a tanárok nem igazán foglalkoznak a diákokkal sem.

Szóval pacsi, nekem sincsen nagyon ötletem, hogy mi legyen:D 15/L

2015. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Végül a Garay-t választottam és fel is vettek.
2016. máj. 22. 17:56
 3/4 anonim válasza:
100%
Hát rossz döntés volt volt a Garayba jönnöd. Már most látom, hogy szar hely...
2016. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy azt választottad...😂😂😂😂
2017. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!