Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Váci...

Mi a véleményetek a Váci Király Endre középiskoláról? Én az Újpesti Műszakiba elektrotechnikus szakra járok de az osztálytársaim folyton csesztetnek legközelebb ebben az iskolában van ugyan ilyen szak. Szerintetek átiratkozzak vagy maradjak?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 18:22
 1/7 anonim válasza:

Ezt csak te tudhatok ;)

szerintem ha elmúltál 10.-es akkor maradj :)

Megszokni egy másik osztályt 2 évre, hát te tudod...

de ha nem bírod, nem akarsz bejárni, reggelente már félsz, hogy mi lesz aznap akkor változtass!

2015. okt. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
na valtottal? am sztem teged masik suliban is csesztetnek majd
2016. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
A Királyban is megy a csesztetés, nyugi. Vác legalja sulija. Kb mintha a fiatalkorúak börije lenne.
2016. aug. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
24%
Nicsak kibeszél :D holnap szétverjük a pofád az umszkiba XD
2017. márc. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még mindig olyan rossz suli? Vagy csak túloznak néhányan?
2018. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A legszarabb. Megy a csesztetés is, de a szakmát sem tanítják meg.
2019. dec. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyre jobban csúszik le az újpesti színvonala... több ismerőstől hallom, hogy sorra léptek ki régi tanárok, alig találnak valakit, ha igen az is alkalmatlan.
2019. dec. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!