Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A nyíregyházi Krúdy Gyula...

A nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnáziumba általános tagozatra hány embert vesznek fel?

Figyelt kérdés
Ja, és örülnék ha mesélnétek nekem egy kicsit erről a tagozatról, minden érdekel ezzel kapcsolatban. :) Elsőként szeretném megjelölni, eddig.

2015. szept. 4. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, én most vagyok 8-os és én is oda akarok járni. azt hallottam h általában ott a legjűbb a közösség és ők kapják a legjobb tanárokat. 34-36főt vesznek fel asszem.A diák tanár viszony is elég jó. Sokat kell tanulni de hogyha figyelsz oran a nagyjat mar ott megjegyezheted. Remélen osztalytarsak leszünk.
2015. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia:) 9.es vagyok, matekos, nagyon jó döntés volt a Krúdy! Hivatalosan 34 főt vesznek fel, de általában 1-2-3 emberrel többet. Nem vagyok teljesen biztos hogy a legjobb osztály, függ sok mindentől. A sok lány hátrány, mert az sok veszekedéssel is jár (tesóm oda járt, megmondja), de tény hogy nagyon jók az osztályok! Nagyjából 75 pont kell hogy bekerülj, de azért 85öt legalább gyűjts, hogy biztosra menj! ;) Van sok jó tanár, de nagyon sokat kell tanulni, persze magánéletet is tudsz élni mellette. Ha van még kérdésed nyugodtan írj itt vagy privátban! :))
2015. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!