Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átmehetek a Corvinusról a...

Átmehetek a Corvinusról a Semmelweisre?

Figyelt kérdés
Élelmiszermérnökin vagyok és én mindig is gyógyszeresz szerettem volna lenni csak nem jött össze sajnos. Van olyan lehetőség, hogy átmenjek mondjuk egy vagy fél év múlva a gyógyszerészetire?

2015. szept. 7. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, nincs ilyen lehetőség. Felvételizned kell.
2015. szept. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ugyanugy, mint az elsoeveseknek kellett vagy masmilyen felvetelirol lenne szo?
2015. szept. 7. 21:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Bizony, újra kell felvételizned, mintha gimiből mennél először. Azért az élelmiszermérnöki és a gyógyszerészeti ég és Föld. Tudom, mert gyógyszerészetire járok.
2015. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Uh ertem. Koszi a valaszokat
2015. szept. 7. 23:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül végig csinálod az első 2 félévet?
2015. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igy vegigcsinalom az egeszet, mert ujra kellene erettsegiznem ahhoz hogy felvegyenek a Semmelweisre.
2015. szept. 14. 10:08
 7/10 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok! És akkor mi van, ha újra kell érettségizned? Nem értelek. Inkább elvégzel egy olyan szakot, amit nem szeretnél, minthogy egy kicsit megerőltetnéd magad, és egy év alatt megcsinálnád a két emeltet. Tényleg logikusan gondolkodsz!
2015. szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az elelmiszermernoki is tetszik es ezt szedetnem csinalni, csak a gyogyszereszeti jobban vonzana. De nem csinalom meg, mert emelt kemia es biosz erettsegi nem biztos h olyan lenne amilyenre szeretnem.. foleg h egyre nehezebbek. Es halasztani sem szeretnek.
2015. szept. 15. 10:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt te hol hallottad, hogy egyre nehezebbek? Ez hülyeség.
2015. szept. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Akkor csinald vegig 2005tol az erettsegiket es majd meglatod:)

Am ha nem a kerdesemre szeretnel valaszolni akkor nem kell irni, tartsd meg magadnak az okoskodasod. Koszi

2015. szept. 15. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!