Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Karinthy Frigyes Gimnáziumba...

A Karinthy Frigyes Gimnáziumban milyen az előkészítő?

Figyelt kérdés

Legfőképpen arra lennék kíváncsi, hogy mit csinálnak ott? A másik ami érdekel, hogy a Karinthy előkészítő után jó felvételit szoktak írni? Jól felkészít?

A válaszokat és a segítséget előre is köszönöm. :)



2015. szept. 7. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, engem 2003-ban vettek fel oda, úgyhogy nem friss az infó :D

Akkoriban magyarból és matekból volt előkészítő (meg felvételi is). Egyik osztálytársam szintén oda felvételizett. Én jártam előkészítőre, ő nem. Engem felvettek, őt nem (pedig a tanulmányi átlagunk hasonló volt - talán az övé még jobb is).


Emlékeim szerint az előkészítő a felvételin előforduló feladattípusok gyakorlásából állt, de erre ennyi év távlatából már nem esküdnék meg :)

2015. szept. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen, hogy ilyen gyorsan válaszoltál. Én idén felvételizek, és a Karinthy-ba szeretnék menni. Köszönöm a segítséget :)
2015. szept. 7. 22:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most vagyok nulladikos a Karinthyban. Jártam előkészítőre, és nagyon hasznos. Nem egy szokványos előkészítő, ahol felvételi feladatokat oldogattunk meg, hanem magasabb szintű tananyagok voltak, de nagyon sokat lehet tanulni. És egyben felkészít arra is, hogy kb milyen lesz a Karinthys tanulás.:) Én magyarból 50, matekból viszont csak 33 pontot írtam, nagyon elizgultam
2015. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!