Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BORONKAYSOK! Tényleg nagyon...

BORONKAYSOK! Tényleg nagyon rossz a váci Boronkay iskola kolesze?

Figyelt kérdés

Most 8.os vagyok es kozeleg a dontes. A Boronkayba szeretnek menni, de mivel nem helyi vagyok koleszos lennék.

Azt hallottam, hogy nagyon rossz a tarsasag es belevisznek mindenbe, isznak, cigiznek es buliznak. A jegyeik pedig csusznak lefele. Ez mennyire igaz? Ne menjek oda? Segitsetek, fontos lenne nagyon. :)



2015. szept. 8. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Ez mind igaz. Harmadik éve járok ide, nem is vagyok szerves része a kolesz életének, de így is keringenek rólam pletykák. Nem szeretném boncolgatni, mégis miért vagyok itt, de szerencsére én nem lettem ilyen lecsúszott alak már középsuliban... viszont, hogyha nem vagy benne ebben a sok szarságban, még akkor is kitalálnak valamit vagy te vagy az antiszociális kis nyomorék. A kilencedikesek kint cigiznek a koli előtt, és egy kis ejnyebejnyén kívül nem kapnak semmit ezért, az átlag kolis iss minden héten minimum egyszer be van rúgva valamennyire, és már volt drogozással kapcsolatos botrány is a koliban. Nagyon sokan boronkaysok létére tanulószobások, ami 4 egész alatti átlagot jelent. És még sorolhatnám.. ha adhatok egy jó tanácsot, ne gyere ide! Kérlek ne! De én a helyedben a Boronkayt is meggondolnám!


Ui.: Nem érdekel. Lepontozhattok. Inkább leírom az igazat.

2015. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én nem értek veled egyet.Én sem vagyok benne a bandában,csak a saját kis köröm megvan,persze másokkal sincs bajom.

A cigi,es a drog, az a véleményem,hogy mindenki saját dolga mit tesz magával és gondolom ezért is nemszólnak a tanárok.Én sem cigizem,és nem is köteleznek rá mások,nem kell ezzel bevágódanod.

Az átlag : aki nem tanul az nem a kollégium hibája.Én pl.észreveszem magamon hogy csak egyre jobb lesz az átlagom,mert itt az emverek segítenek egymásnak ha jók a szobatársaid.Az alkoholról annyit,higy igen

2015. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szóval az alkohol:tény hogy vannak esték amikor kivonulnak inni vagy nemtudom,de én még egyszersem voltam a 2 év alatt

Tehát mindenki saját dolga higy dönt.Én örömmel járok vissza,szeretek itt lenni a barátaimmal a sok rossz ellenére is.

A Boronkay pedig szerintem jó vólasztás.Nemszabad annyira negatívnak lenni...

2015. okt. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még nem sikerült döntenem. A Madáchnak jobb a kolija?
2015. nov. 22. 15:03
 5/6 anonim ***** válasza:

A Madáchnak nincs kolija. Vácon az "Oktatási Centrum"-on belül 3 iskola van, abban egy kollégium. A neve most nem ugrik be, de nem Boronkay.

A haverom közgázos, az a város tök másik szélén van, mégis a OC koliba jár.

Vácon én még egy másik koleszról tudok, az pedig a Táncsics Mihály "mező" kolesza, na de ott amilyen az iskola alapból, én meg sem közelíteném.

Szóval ja, ha vidéki vagy akkor vagy az OC koli, vagy nem jössz Vácra, vagy bejárós leszel. Vagy végig szenveded a Táncsics kolit ha nem vagy oda illő arc, amit remélek.

Egyébként nekem is van cigizős, vasárnap esténként ivós nem egy kolis haverom, és teljesen rendes emberek. Se a cigi sem a pia nem fogja meghatározni az ember jellemét.

2015. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom, csak a szüleim féltenek. :) Köszönöm.:)
2015. dec. 1. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!