Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol tudnék tájékozódni a...

Hol tudnék tájékozódni a megcélzott kar/szak leendő tárgyairól?

Figyelt kérdés

Például a Sote gyógyszertudományi karának tárgyairól, vagy egyéb gyógyszertudományi-karokról


vagy épp a fogorvosi karról.


Köszi a segítséget. :)


19 éves/Nő


2015. szept. 9. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Felvi.hu
2015. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ott nem igazán, kedves első...

Kérdező: próbáld meg első körben beírni a szakot, egyetemet és azt, hogy mintatanterv a google-be. Ha nem találod így meg, akkor az adott intézmény adott karának honlapján nézelődj. Tuti ott van valahol :) Minden szaknak van követelménye, le van írva, hogy melyik félévben milyen tárgyakat ajánlott vagy kötelező felvenni, mi mennyi kreditet ér stb.

2015. szept. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Bocsi, félreolvastam kicsit, azt hittem, arra kíváncsi, melyik szaknál mik a felvételi tárgyak.


Így viszont a másodiknak igaza van: az adott intézmény karának a honlapján nézelődj. Vagy írd be keresőbe, hogy "xy szak tanterv".

2015. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm első és második! :)

De legfőképp Első, megtaláltam amit kerestem, a segítségeddel! :)

2015. szept. 9. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!