Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki aki a szegedi Radnótiba...

Seni :) kérdése:

Valaki aki a szegedi Radnótiba jár mondana róla vélemény?

Figyelt kérdés
Jövőre oda szeretnék járni kémiára és érdekelne hogy milyen

2015. szept. 10. 20:04
 1/2 anonim válasza:
Nagyon jó. Tanulni kell kétség kívül, de gondolom ha ide szeretnél járni ez nem riaszt vissza. A tanárok többsége nagyon jól tanít. Minden órára tanulni kell, mert számonkérés van(nekünk legalábbis). A kémiáról nem tudok túl sokat mondani, ugyanis én angolra járok. Ha van kérdésed írj nyugodtan ;)
2015. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Többnyire egyetértek az előttem szólóval. A kémiát sokan szeretik. Azok, akik értenek is hozzá. Viszont hármasnál rosszabb tanulóról nem tudok az évfolyamomon. Van ugye heti öt órád, amiből kettő laborban kerül megrendezésre. Bár így nem tudom mit mondjak, ha nincs konkrét kérdésed:)
2016. márc. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!