Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Kossuth koli I-II....

Debreceni Kossuth koli I-II. lakók tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hol van a II-es bejárata? Ill. minden szinten van konyha, mennyire felszerelt? Kell vinni saját edényeket, ha főzni akarok? AZ internet elérhetőség csak kábeles vagy van wifi is? Ill. milyen jó tanácsotok van mit érdemes még vinni? Előre is köszönöm! :)

2015. szept. 12. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A bejárat a közös udvar felől van. Nehéz agarázni, de mindig járkálnk arra emberek, valakit megkérdezel :DD van konha minden szinten, edényt vigyél
2015. szept. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mikrót, vízforralót láttam, talán gáztűzhelyt is. Viszonylag jól felszerelt. Wifi a földszinten van, viszont a szobákban kábelen keresztül tudod használni az internetet (nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire használható. Nem próbáltam ki, pedig nekem a fiókomban volt egy kábel). Kicsi TV is van a szobában, pár adóval. Hűtő is (ami nálam nem úgy hűtött, ahogy kellene, pedig maxra felcsavartam).


Viszont kicsit hűvösnek éreztem a szobát és az is zavart egy picit, hogy csempe van a padlón, ami valljuk be, nem egy meleg dolog, valamint egy kicsi szőnyeg. Ez azért rossz számomra, mert utálok zoknit, valamint papucsot húzni a lakásban / szobában...


Evőeszközt, tányérokat mindenképpen vigyél. Valamint láttam, hogy többen szárítót is vittek magukkal.


Összességében egyáltalán nem rossz koli (viszont minimálisan a hangok / zajok hallatszanak)...


Nem mellesleg ott vannak egymás közelében, eltévedni, nem megtalálni nem fogod :)


Ja, és az I-es koliról beszéltem :)

2015. szept. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!