Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sote áok, fok-os tanulók! Ti...

Sote áok, fok-os tanulók! Ti mennyire vagytok elégedettek az oktatással, illetve az érdemjegyekkel? Szerettek oda járni? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok, ami miatt mindig is a sotéra szerettem volna járni (fok). Sajnos elsőre nem vettek fel, másodjára meg 3 ponttal csúsztam el idén a pesti ponthatártól, Szegedre mehettem volna már, de nem mentem el. Jelenleg dolgozok és próbálok javítani 5%-ot legalább a 77%-os kemia érettségimen.


Nos, gondoltam dolgozok egy évet, szerzek pénzt az egyetemi időszak megkönnyítéséhez, és jövőre kezdek a sotén, azonban elbizonytalanodtam!


Vannak itthon családi gondok is, ami miatt végig kollégiumban szeretnék lakni.


A másik ok, hogy közvetlen ismerősöm ugyan nincsen, de azt hallom vissza orvosisok ismerőseitől, hogy sokszor marad el óra, sokan vannak gyakorlati órán és nem figyelnek eléggé mindenkire, illetve sok embert húznak meg.


Ha jól tudom, a kolik a 8. kerületnél vannak, esténként nem tudom mennyire biztonságos a környék.



Szegedről pl. jót hallok csak, illetve nem túlzsúfolt és a koli 5 percre van az egyetemtől. Illetve a sotés tanulók létszámának csak a felét veszik fel, ami miatt nagyobb figyelmet kapnak oktatáskor.


Aki oda jár jelenleg, el tudna látni pár személyes tapasztalattal? Segítsetek dönteni kérlek!


2015. szept. 12. 14:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!