Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ciki 21 évesen kezdeni az...

Ciki 21 évesen kezdeni az egyetemet?

Figyelt kérdés
18 évesen érettségiztem, mint a legtöbb fiatal, sima 4 osztályos gimnáziumba jártam. Viszont elcsesztem 2 évet egy másik felsőoktatási intézményben. Idén újrafelvételiztem és most kezdtem egy új Bsc-t. Nagyon gáz szerintetek?
2015. szept. 13. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem... az a ciki, hogy kb. te vagy az ezredik, aki felteszi ezt a kérdést itt GYIK-en... Mindegyikre az volt a válasz, hogy senki még csak le sz@rja a korodat...
2015. szept. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kérdés ez? 21 éves???? Tojáshéj a se*geden van.
2015. szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most 23-24 éves koromban kezdek egy BSc-t, igaz, nekem már van egy másik BSc-m. Te még nálam is fiatalabb vagy. Ahova járok, az esti képzés, 30-40 évesek is vannak rendesen, ott én vagyok a nagyon fiatal. De egy nappalinál sem fog senki kinézni a korod miatt.
2015. szept. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
tényleg nem nézi senki, nem egy ember végez el még egy ba-t előtte és kezd bele másikba, vagy hagyja ott két év után az első alapképzést... különben én se 18 évesen kezdtem az egyetemet, nem 4 évesbe jártam.
2015. szept. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már betöltöttem a 24-et amikor elkezdtem az első BSC-t. Közel leszek a 28-hoz, mire végzek és még szeretnék mást is tanulni utána.


És messze nem én vagyok a legidősebb. Egyáltalán senkit nem fog érdekelni, hogy hány éves vagy !!

2015. szept. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!