Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a szegedi...

Mi a véleményetek a szegedi Eötvös József Gimnáziumról? Többi lent

Figyelt kérdés
Majd ezt az iskolát szeretnèm elsőnek megjelölni! Mi a vèlemènyetek? Szemèlyes tapasztalatokat írjatok ès hogy milyen átlaggal ès hány pontos felvètelivel vettek fel!! Milyen szakot jelöltetek,milyenek a tanárok stb. Előre is köszönöm! :-)

2015. szept. 24. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Sziaa!

Én most mentem 9.be az 5vösben!

Biztos tudod hogy az hogy hány ponttól vesznek fel az mindig változik mert lehet hogy mindenkinek nagyon rossz lesz, de nekem 92 pontom volt. Az átlagom mindig 5,0 volt, de szerintem ez itt alap.

Humános vagyok, amit nagyon szeretek!

A tanárok elég szigorúak, van aki sok mindent vár el, de alapvetően kedvesek és segítőkészek!

Majd lesz bemutató óra, tájékoztatók, gyere el!

És nézd meg a honlapot mert nagyon sok érdekes dolgot találsz ott is!

Ha valami érdekel még, írj priviben! ;)

2015. szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jujj bocsi :D előző vagyok csak rossz helyre irtam😁
2015. szept. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szèpen! :-)
2015. szept. 27. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!