Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sportszervezobol tesitanar?

Sportszervezobol tesitanar?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy kozvetlenul nem mehetek errol a szakrol tesitanarnak, de azt olvastam, hogyha e melle tanulok sima pedagogiat akkor azzal mar lehet? Igaz ez?

2015. szept. 24. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Önmagában a pedagógiai modul biztosan nem elég. Régebben úgy volt, hogy egy 50 kredites, két féléves átképzést kellett teljesíteni, főleg sportági gyakorlatok tartoztak ide (gimnasztika, torna, úszás stb.). Onnan tudom, hogy én is érdeklődtem hasonló iránt, csak én rekreációszervező szakról mentem volna. Gondolom hasonló az eljárás most is, az biztos, hogy az önmagában nem elég, amit te írtál.
2015. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem. főleg mióta bevezették az osztatlan tanárképzést
2015. szept. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!