Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemre kellene...

Melyik egyetemre kellene mennem, ha bőrorvos szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Melyik lenne a legjobb választás ?

2015. szept. 24. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
bőrgyógyászra gondoltál?
2015. szept. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Dermatológia.

ahová a többi aztán szakosodsz.

Pl:Sote.

2015. szept. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Sok orvosi egyetem nincs és bármelyiken végzel utána nem lesz gondod az elhelyezkedéssel, szóval én a legközelebbit választanám, vagy ahol egyszerűbben/olcsóbban meg tudnám oldani a lakhatást - bár kollégiumba is mehetsz - esetleg ahová barátok is mennek - de egyetemen úgyis találsz új ismerősöket.
2015. szept. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

szerintem nagyon kevés ember van, aki konkrét elképzeléssel lép be az egyetemre, és a szakvizsgáig kitart az érdeklődése

amúgy tényleg tök mindegy melyikre mész, mert az orvosi karok mindenhol nagyon jól felszereltek, és nemzetközileg is elismert kutatások folynak

a semmelweis talán egy kicsivel jobb, ha olyan perverz vagy, hogy az MTA KOKI-nél vagy a BME-vel közös témában akarsz szakdogát írni

2015. szept. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi egyetemre természetesen. Teljesen mindegy, hogy azok közül melyikre. Nincs "bőrorvos" (magyarul bőrgyógyász) egyetem, el kell végezni a 6 évet, és utána szakosodni.
2015. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!