Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanuláshoz motiváció?

Tanuláshoz motiváció?

Figyelt kérdés
Utálok tanulni , valahogy összekapartam mindig a 4.8-as átlagott évvégére , de idén nem fog menni . Most is feladtak két ady verset , de engem rohadtul de nem érdekel 100 éve irt versek . Mondják hogy műveletlen paraszt leszek , nem nem vagyok (előbb is számdékosan írtam kisbetűvel a nevét , miért nem gyűjtőt inkább bélyeget) de , akkor is , inkább lennék műveletlen paraszt ... annyira bennem van ez az "irodalom elleneség" hogy konkrétan hányinger fog el egy verstől , de megkell tanulni ._. Mit tudok tenni??
2015. szept. 27. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a 4,8-at nem puskából szedted össze, valamit csak tudsz.

A versek sokszor segítenek megérteni a kort, amiben a költő élt, ha megtanulod, javul a memóriád.

Egyszerűen jól felfogott érdeked, hogy legyél tanult, mert ez a világ nagyjából úgy működik, hogy értelemre, ismeretre szükség van. Nem az irodalom az egyetlen tárgy, továbbtanulásnál majd ne bölcsész szakot válassz.

2015. szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

>valahogy összekapartam mindig a 4.8-as átlagott évvégére

-Ezzel a helyesírással? Akkor hogy ír akinek 2.2-es az átlaga. Legalább az értelemzavaró hibákat javítanád:

átlagott -> átlagot

gyűjtőt ->gyűjtött

megkell -> meg kell


Az eredeti kérdésre vicces válaszként: milyen jó, hogy én nem ismerek ilyen idegen szavakat, nekem nem lehetnek ilyen problémáim :)

Döntsd el, hogy kell a jó átlag, és belefekteted a munkát, vagy nem kell, és akkor csak a számodra érdekesebb dolgokat tanulod.

2015. szept. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!