Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kreditelismertetésre később...

A kreditelismertetésre később is lesz lehetőség?

Figyelt kérdés

Viszonylag hosszú idő után most váltottam egyetemet. Maradtam ugyanazon a szakon, csak egy másik intézményben folytatom a kalandjaimat. A kreditelismertetés itt elég bonyolult (és nem kevésbé költséges) folyamat. Az elismertetni kívánt tárgyak papírjait (tematika, leckekönyv, témaegyeztetés) el kellett küldeni tanszékenként különböző mail címekre, és a tanárok mindegyik kapcsán visszaírják, hogy támogatják-e az elismertetést, avagy nem. Ez az elmélet. A valóság az, hogy némelyik tanszéktől még mindig nem kaptam választ. Ez mindössze csak azért problémás, mert a neptunban mával bezárólag kell átutalni a gyűjtőszámlámról a kreditátvételi díjakat tárgyanként. De amíg nem kaptam visszajelzést minden tanártól, addig nem tudom, hány tárgyamat fogadják el, tehát mennyi pénzt kell utalnom..... Holnapig nagy valószínűséggel már nem fogom megkapni a hiányzó visszajelzéseket, szóval felvetődött bennem a kérdés, hogy ha a tanárok nemtörődömsége folytán így jártam, megpróbálhatom-e elismertetni a kimaradt tárgyakat például a következő kreditelismertetési időszakban? Bocsánat a regény miatt, csak gondoltam leírom a kérdés hátterét is. :D

Aki esetleg ki tud segíteni, annak nagyon meg fogom köszönni.



2015. szept. 29. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem?
2015. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Károli
2015. okt. 2. 11:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Miért kérdezed, ha nem válaszolsz? :D
2015. okt. 17. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!