Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek mi a véleménye a Soter-L...

Kinek mi a véleménye a Soter-Line oktatási központról?

Figyelt kérdés
Végzett-e el ott vki, vmit? És mi a véleménye az ottani oktatásról?

2015. okt. 1. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én aránylag hamar felismertem hogy mekkora lehúzás, és kiszálltam 2 hónap után, így is jó sokat buktam rajta. Ebben a döntésben szerepet játszott az is, hogy megmutatva a tananyagot egy rendszergazdának és egy programozónak, finoman sem volt róla jó véleménye egyiküknek sem. Az is elég riasztó, amit az egyik tanárunk mondott, hogy a programozásra figyeljünk, mert 14-ből 13-man abból buktak... Hm, erről korábban nem volt szó, hogy ilyen arányokban bukik a jónép a 60 ezres vizsgán! Nem, persze, nem a suli érdeke, na jó, ne menjünk bele. Felháborított hogy a tananyag belépőkódját a modulzáró előtt egy nappal kaptam meg, az e-mailjeimre SOHA nem válaszoltak (pedig külön kérés volt hogy ha bármi van, e-mailt írjunk), bármit akartam, telefonon is nehézkes volt. Kicsit azt látom, amit írtak is a suliról valahol a neten, hogy amíg tejelsz, addig érdekes vagy, utána be.....od. Aki jót akar magának, kerülje el messziről ezt az intézményt, saját keserű tapasztalatok alapján írom ezt.
2018. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a közbeszerzési referens képzést csináltam ott, az nagyon jó volt. Megjegyzem, hogy az oktató miatt választottam az intézményt, érdemes másnak is így tenni.

Az előző válaszolóra reagálva: az, hogy sokan buknak, nem baj. A papír értékét mutatja, ha azt nehéz megszerezni. A sikeres vizsgához viszont jó tanár kell (ezzel visszautalva az előző bekezdésben leírtakra).

2023. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!