Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Budapesti Metropoliti...

Milyen a Budapesti Metropolitian Főiskola? (volt BKF)

Figyelt kérdés
színvonal, hangulat, tanárok, stb..?

2015. okt. 5. 17:55
 1/2 A kérdező kommentje:
*metropolitan
2015. okt. 5. 17:59
 2/2 anonim ***** válasza:

a turizmusról tudok nyilatkozni :)

színvonal: tanárfüggő, de nekem eddig tetszik :) vannak jófej tanárok, akik amellett, hogy órán mindent jól elmagyaráznak, tartanak konzultációkat is, ahol mégjobban megérted az anyagot :D ha nem mész be egy előadásra, akkor meg ott vannak az e-jegyzeteid, amiből lehet tanulni :) minden felkerül :D


hangulat: egyetemeken meg főiskolákon sokan vannak, ezért nem beszélhetünk egy "darab" közösségről. ha összebarátkozol emberekkel (ami valószínű, mert hasonló az érdeklődési körötök), akkor jó :) a gyakorlati órákon jobban tudsz haverkodni, előadáson annyira nem jellemző szerintem az új emberek megismerése.


tanárok: na ugye vannak a jó tanárok, akik jól magyaráznak, de inkább a gyakorlaton van a megértésre lehetőség, mert 20-30-an vagytok, és akkor kivitelezhetőbb, hogy megkérd a tanárt, hogy magyarázza el mégegyszer :)

vannak unalmasan tanító tanárok is... kb elalszol az előadáson :D de egy az, hogy nem kötelező bejárni, kettő meg hogy ha megtanulod az e-jegyzeteket, akkor azért egy kettes összehozható vizsgán :) vagy akár jobb is :D


sokan szidják a BKF-et, mert hogy sokba kerül és mindenért pénzt kérnek. igaz. de legalább nem szakadsz meg a tanulásban, meg nincs annyi órád, meg nem is tartanak olyan sokáig az órák. meg legalább elvégezhető, meg megérthető :) egy államira, de nehéz egyetem nehéz szakára járó diák lehet, hogy ingyen jár suliba, de ötször annyi erőbefektetéssel megy át a vizsgákon...

2015. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!