Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemre járok, de szeretnék...

Egyetemre járok, de szeretnék szakot váltani. Most kezdtem el, államilag támogatotton. Ha az első félévet letanulom, a másodikat pedig passziváltatom, akkor kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Azért lenne fontos, hogy megmaradjon a tanulói jogviszonyom következő év szeptemberéig, mert Ausztriából kapunk családi pótlékot, jövő év szeptemberében pedig már másik szakra járnék, ha minden jól alakul.

2015. okt. 7. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mert csak az első félév ingyenes, de szerintem ez így nem lehetséges, mert ezt már második félévben meg kell szüntetni, tehát nem lesz jogviszonyod amit ott egyből jelenteni kell, de a biztos ami biztos TO-t kérdezd.
2015. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!