Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Károlira járok, jogot...

A Károlira járok, jogot hallgatok, és most vagyok elsőéves. Mennyire lesz nehéz?

Figyelt kérdés
2 felsőbb évessel beszéltem. Az egyikük azt mondta nem lesz vészes, a másikuk olyanokat mondott, hogy élete sincsen a jog mellett. És hogy ez az alap szint. Csak azt szeretném tudni hogy mire számítsak! Tudnátok segíteni?

2015. okt. 7. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%

Én ELTE-n jártam, az nehéz.

A Károli egy vicc, szóval szerintem nem kell félned.

2015. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Az egész tökéletesen emberfüggő, így számodra valós értéke itt egyetlen válasznak sem lesz.


Én Szegeden vagyok elsőéves joghallgató; van, ami általában könnyű, van, ami általában nehéz. És van, amitől általában félni kell. :D

2015. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én jövőre kezdem a jogot, azt szokták mondani, hogy valamelyik tárgy itt, valamelyik ott nehezebb. Szóval annyira nem lehet szerintem összehasonlítani, bár én nem értek hozzá.
2015. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen gyorsan tudsz megtanulni nagyon nagy anyagrészeket. Semmi mástól.
2015. okt. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én Pécsett vagyok elsős joghallgató, eddig elég soknak tartom, de nem teljesíthetetlennek. Csak ne vizsga előtt egy héttel állj neki. Nekem annyi nem lenne elég :S
2015. okt. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Remelem menni fog :D
2015. okt. 8. 19:00
 7/15 anonim ***** válasza:

személyes tapasztalatom nincs, csak egy barátom mesélt.

hogy nagyon be kell osztanod az idődet. rre érdemes odafigyelni. ő kihasznál minden alkalmat, hogy több legyen a szabadideje. például ha busszal közlekedik akkor tanul. de ez nagyon egyébfüggő, például valaki tud zajban tanulni, valaki nem. szerintem ez a hetek hónapok alatt alakul ki, hogy mi a te tempód, és hogy hogyan szervezed az életet.

2015. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Eltés első válaszoló! Miért lenne vicc a Károli? Eltés tanárok oktatnak ott is és ugyanúgy tanulni kell mint az Eltén..
2015. okt. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
72%

Kedves Elte jogászos válaszoló! Micsoda megnyilvánulás ez, már ne is haragudj?! Az egyik lakotársam Elte-re másik Károlira járt. Ugyanannyit kellett tanulniuk mindkettőjüknek és a Károlis sokkal jobb munkát is kapott! Egyáltalán nem mérvadó, hogy melyik jogi egyetemet választod. Jogi egyetem mindenhol jogi egyetem, mint az orvosi!

Azért, mert az Eltén fizetik a 300.000 ft-ot minden félévben és 3 tárgya van az embernek, mert szeretik a lóvét szedni, holott a többi jogi egyetemen pedig normálisan tud haladni az ember? Ezért már a többi semmit nem ér? Ugyanmár!

2016. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én semmit sem fizettem az ELTÉ-n, nem tudom, miről beszélsz. És nem három tárgyam volt, rendesen 5 év alatt végeztem, ahogy kell.


Hogy a Károli vicc, azt mindenki adottnak vette egész idő alatt. Akit kirúgtak az ELTE-ről, az mind oda ment át.


De ha azóta változott, akkor bocsánat. Én kb. 10 éve jártam oda.

2016. aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!