Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyiket válasszam? Madách,...

Melyiket válasszam? Madách, Szerb, Kossuth, Szent László

Figyelt kérdés
Milyen a sulik hangulata? Tanárok? személyes tapasztalatok? Kb. hány pontos felvételit kell írjak 5-ös bizihez? :D előre is köszönöm a segítséget :*

2015. okt. 16. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik városban vannak ezek a sulik?
2015. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bp.
2015. okt. 16. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Madáchban, Szent Lászlóban minimum 75 pontos írásbeli szükséges (és jó szóbeli). Kossuthban ennél kevesebb is elég (kb: 65-70). Mindegyikbe jár ismerősöm. Madáchot, Szent Lászlót mindenki dícséri. Kossuthból már 3 ismerősöm is átment másik suliba 1-2 évben.

Szerb Antalról nem tudok semmit.

2015. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Madáchban végeztem és nekem minden szempontból megfelelt. Az oktatás minősége, a hangulat. Erdei tábor (4 napos) kirándulások, Madách napok, projekthetek. Kedvencem a tábor meg a Madách nap, amikor 600 ember összeül és valamit közösen néznek, valamin közösen szórakoznak. Bármit csináltunk, minden közösen volt. Nem tudtam volna jobbat elképzelni magamnak, életem egyik legjobb választása volt, amikor a felvételi rangsort átírtam és Madáchot tettem az első helyre. Az oktatásról pedig annyit, hogy Bp 10-11. legjobb sulija. Az osztályból egy ember ment OKJ-ra a többi mind egyetemen van. És nem haltunk bele a tanulásba! Szent Lászlóról annyit tudok, hogy a tanítás elég színvonalas, és kicsit nagyképűek.
2015. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen én is a Madáchot gondoltam elsőnek. Koszonom a valaszod :)
2015. okt. 24. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!