Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolában, 0. éves...

Középiskolában, 0. éves diáknak kötelezhetik addig az órára való bejárást amíg C1-es vizsgát nem tesz? 12. évfolyamos, és van angol-német középfokú érettségie, jegyet nem kap már.

Figyelt kérdés

Sajnos nincs erre anyagi lehetőségünk sem, illetve gyermekem nem szeretne még C1-es nyelvvizsgát, mert nem érzi úgy, hogy az ott szerzett és érettségi után tanult dolgokkal egy B2-t is le tudna tenni.


Az egyik nyelvtanár meg állandóan a gyermekemet "zaklatja" (sokkal durvábban értve) hogy tegyen már vizsgát, adja neki a könyveket, és kötelezi, hogy csinálja meg másnapra a 6-7 nyelvvizsga feladatsort, másra pedig nem tud tanulni. Ha pedig németre nem, az egész osztály előtt oltja le.


2015. okt. 20. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsit zavaros, amit írtál. Mi az, hogy 0. éves?

Mit nem érez a gyerek?

Mondjuk én örülnék, ha a gyerekemmel valaki foglalkozna, és adná neki a feladatokat!

2015. okt. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%

Téged a magyar nyelvtanórákra kellene első sorban kötelezni...


De amúgy igen, természetesen, mivel az adott iskolába jársz, az órákon köteles vagy részt venni. Nem is értem, ez hogyan merülhet fel kérdésként.

2015. okt. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Most akkor 0. éves vagy 12. évfolyamos?

Mert ez szerintem egymásnak ellentmond.


Egyébként ha van angol és német középfokú érettségije, akkor szerintem logikusan van ezekból a tárgyakból már osztályozóvizsgája, tehát 12. évig jegye, vagyis nem kell bejárni órára.

2015. okt. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzetek, járjon csak be és tegyen emeltet. Lesz nyelvvizsga.
2015. okt. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Ha van érettségije az adott tárgyból akkor nem kötelezhető hogy bejárjon az órákra.
2015. okt. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!