Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok/mi a véleményete...

Mit gondoltok/mi a véleményetek az alábbi középiskolákról? Hova érdemes menni?

Figyelt kérdés

Számomra legfontosabb most a nyelv (angol nyelvi előkészítőbe szeretnék menni) és az informatika /számítástechnika .


Melyikbe érdemes menni és melyiket kerüljem el?:


-Szerb Antal Gimnázium (Budapest XVI. kerület)


-Szent László Gimnázium (Budapest X.ker.)


-Corvin Mátyás Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola (Budapest XVI. ker.)


-Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskola ( Budapest XIV. ker,)


-Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakközépiskola (Budapest XIV. ker.)



Előre is köszi :)



2015. okt. 26. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én először a Petrikbe akartam menni,de a szóbelin olyan elképesztően bunkók voltak,hogy inkább hanyagoltam,de jól döntöttem,mert imádom azt a sulit ahol most vagyok és a biológia amúgy is jobban passzol hozzám,mint a környezetvédelem :) De ez ne bátortalanítson el..a barátnőm is oda felvételizett,de vele jó fejek voltak
2015. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

gyere a lászlóba, ide járok infóra. jó a hangulat, a tanitas, a légkör.. :)

16/l

2015. okt. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha az angol és az informatika érdekel, akkor egyértelműen a Szent László a legjobb! Az F osztály (média és számtech) angol nyelvi előkészítő évvel indul, mert ugyebár ez a nyelv elengedhetetlen a számítástechnikához.
2015. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Attól függ, hogy milyen tanuló vagy. Ezek közül egyértelműen a Szent László a legerősebb. A Szerb Antal egy fokkal gyengébb a Lászlónál, de ott van a rangsorban, jó suli :)

A Corvin nem erős, de ismerőseim járnak oda és nagyon szeretik, ha 4-es tanuló vagy kevés 3-mas jeggyel, akkor még simán felvesznek. Szerintem ha jó tanuló vagy, akkor a Corvint csak tartalék sulinak jelöld.

A Neumannt és a Petriket nem igazán ismerem, de annyit tudok, hogy a Neumann egy elég erős szakközép, néhány gyengébb giminél is erősebb.

Szóval azon múlik, hogy milyen tanuló vagy, meg, hogy mennyire vagy tanulós és ,,hajtós" :D

2015. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szent László!:D Imádok ide járni
2015. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gatpista válasza:
petrik! Hidd el imádni fogod!!!
2015. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Petriiiiiiiik :D igaza van az előzőnek :)
2015. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!