Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nincs meg 2 nyelvvizsga a...

Ha nincs meg 2 nyelvvizsga a diplomámhoz, akkor diplomaosztóra se kell mennem?

Figyelt kérdés

Ha nem, akkor hogy kapom meg azt a papírt, hogy letettem az államvizsgát, csak nem kaptam kézhez a diplomám?

Suliban vagy postázzák?



2015. okt. 30. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Diplomaosztón nem fogsz diplomát kapni, mert nincs meg minden feltétel, ezért nem "kell" elmenned, bár amúgy sem kötelező.

Az intézményednél érdeklődj, hol kaphatsz ilyen igazolást, postázni valószínűleg nem fognak maguktól ilyesmit.

2015. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Olvastam olyat is, hogy ugyanúgy elmennek, minden ugyanolyan, csak kemenykotesben nem a diploma van, hanem oklevél/igazolás.

Köszi a választ. :)

2015. okt. 30. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Amíg nincs diploma nincs diplomaosztó, elmehetsz megnézni a többieket, de a Te neved nem fogják felolvasni, nem kell kimenned átvenni semmit.

Én úgy emlékszem maguktól postázták a papírt, de ha úgyis ott vagy kérdezd meg, csak egy darab papír, tudnak nyomtatni egyet azonnal is.

Amint megvan a nyelvvizsgád bemutatod, akkor fogsz kapni meghívót az esedékes következő diplomaosztóra ahol átveheted a diplomád, vagy ha nem akarsz menni akkor szólsz a tanulmányi osztályon és az ügyintéző adja a kezedbe.

2015. okt. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ha meglesz a diplomám, akkor tényleg utána egy diplomaosztó keretein belül kapom meg? azt hittem, hogy csak simán a kezembe adják majd, ha bemutatom a nyelvvizsgám vagy ilyesmi.

köszönöm a választ. :)

(még nem tartok ott, csak nagyon félek attól, hogy így járok. de az megnyugvás, hogy lesz majd egyszer diplomaosztóm. :D)

2015. okt. 30. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!