Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eger Andrássy György Katolikus...

Eger Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskola jó suli?

Figyelt kérdés
Jövöre lehetséges, hogy oda fogok járni, voltam Nyiltnapon is (Nagyon tetszett) -Milyen ott a közösség? -Hanyas átlagtól vesznek fel? (7. évvégén volt 4,3 két hármassal ami a Matematika és a Kémia volt) -Katolikus iskola, ezen kicsit elgondoltam, hogy oda szeretnék-e menni vagy sem, még is ez milyen? Imátkozni kell sokat? Megvan szabva az öltözködés? Nem lehet telefonozni a szünetekben? -Imádom a testnevelés órát és ugye az igazgató nő azt említette, hogy mindennapos testnevelés van, ez jó, de azt nem értem, hogy akinek menstruácios panasza van (LÁNYOKXD) akkor ugy is tesiznek vagy felmentést kapnak mint Általánosban? -Szóbeli és az Írásbelitől is tartok mert nemtudom milyen és hogy hogyan zajlik ez az egész, szóval az iskolában kell megírni és amikor kész vagy beadod, de hogy bekerülhessek ahoz mennyi pontot kell elérnem összesen? Sok feladat van? Mennyi időt adnak rá? A Szóbeli az hogy zajlik? Öhm még annyi, hogy a Gólyatábor milyen szokott lenni a Közgében?
2015. nov. 4. 14:36
 1/1 anonim válasza:

Szia. Jelenleg Közgés vagyok és a 9.ny be járok :)

A közösség nagyon jó, bár ez attól is függ majd hogy milyen osztálytársakat fogsz kapni. Az átlagok miatt ne aggódj az csak nagyon kis részben befolyásolja a bekerülésedet. Tavaly még én is féltem ettől a katolikus dologtól de nem kell. Annyi az egész hogy van heti 2 hittan minden első órában van egy ima de ez is tanárfüggő hogy mondjuk e vagy sem. Öltözködést nem nagyon nézik, szinte mindenki telefonozik szünetbe úgyhogy azt nem nézik. A tesiset nem tudom, de szerintem ez is tanárfüggő. Írásbeli az magyar-matek es 10-10 feladat tavaly könnyű volt a magyar viszont annál nehezebb a matek, de hát kinek mi. Szóbeli tételek fennt vannak a honlapon azokra nem árt kicsit készülni. Majd húzni fogsz egy témát és arról kell beszélned a tanárnak.

2016. jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!