Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a székesfehé...

Mi a véleményetek a székesfehérvári Gróf Széchenyi István szakközépiskoláról?

Figyelt kérdés
Ezt csak azèrt kèrdezem, mert most állok pályaválasztás előtt, ès nem tudom mit válasszak!! Ha van esetleg egy iskola,amit ajánlotok (csak Fehèrváron!!) azt írjátok meg!!

#iskola #Székesfehérvár #pályaválasztás #Gróf Szèchenyi #nagy döntès
2015. nov. 11. 20:18
 1/4 anonim válasza:

Én oda jártam, és nagyon szerettem. A tanárok becsületesen végzik a dolgukat, sosem volt panaszom rájuk. Sőt! Nekem érettségin rengeteget segítettek például. Informatika szakra jártam, és a gyakorlatot is szerettem. Rengeteg infó óra volt :) Ja és persze forrasztottunk is ami szintén jobb volt mint bioszon ülni meg kémián... Ami itt nem volt az utóbbi években szerencsére. Melyik szakra szeretnél?

21/L

2015. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
43%
Másikon nem gondolkodtál esetleg? Én a Telekibe járok és egyáltalán nem olyan seggelős mint aminek tűnik :)
2015. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a szechenyi nagyon jo!!:) foleg a kettan az eros nagyon en arra jarok es tenyleg jo :)

vannak kevesbe jo szakok is a szechenyibe, pl a gepeszet

marmint az nem olyan eros ott is tanulnak sokat de oda alacsonyabb atlag kell :)

2015. dec. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szandi1993 válasza:
Én oda jelentkeztem és fel is vettek :) lány létemre
2016. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!