Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győrben a Széchenyi István...

Győrben a Széchenyi István Egyetemen Gépészmérnök szak levelező tagozatáról vélemény?

Figyelt kérdés
Van, aki odajárt, vagy most ott tanul? Írnátok véleményt, akár privátban is? Köszi!

2015. nov. 16. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Én most szeptemberben kezdtem ott levelezőn bar én járműmérnökin, de első délévben ha jól tudom ugyanazok vannak a gépészeknek is mint járművön


Konkrétan mire vagy kiváncsi?

2015. nov. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! köszönöm a választ! igazából a szak és a vizsgák nehézsége érdekelne. mennyi időt kell tanulásra fordítani, illetve a vizsgák menete. munka mellett mennyire könnyű elvégezni, ilyenek.
2015. nov. 18. 08:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! köszönöm a választ! igazából a szak és a vizsgák nehézsége érdekelne. mennyi időt kell tanulásra fordítani, illetve a vizsgák menete. munka mellett mennyire könnyű elvégezni, ilyenek.



Én másik sulival együtt végzem, vizsgákról még nem tudok nyilatkozni mivel még nem voltak ugye, de majdnem mindenből teszt jellegű coedus vizsga amit az egyetemi könyvtárban kell megcsinálni. Gépszerkezettanból kell öt rajzot készíteni ebből szabadon választhatóan az egyiket megszerkesztve többi 4et szabadkézzel mérethálózattal stb...


Amúgy csomó jegyzet elérhető a jegyzet.sze.hu oldalon

2015. nov. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Ha azért választod a levelezőt, mert csak ez fér bele az idődbe, akkor oké. De tudnod kell, hogy a levelezőn sok komoly tárgyból is lazább a vizsga, vagy otthonról írható. Ezt a cégek is tudják, hogy a nappali valamivel többet ér mint a levelezős diploma.
2016. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Ezt valóban tudják a cégek, csak azt nem, hogy te levelezőn végeztél-e vagy nappalin. Ugyanis ez sehol nem szerepel a diplomádban.
2016. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazokat a vizsgákat teljesíted a levelezőn mint a nappalin.
2023. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!