Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezért komolyan megtagadhatja...

Ezért komolyan megtagadhatja a félév végi aláírást a tanár?

Figyelt kérdés
Az előadásainak a látogatása nem kötelező. Ma azért kiküldött a tanár, mert halkan beszéltem a mellettem ülőhöz a leghátsó sorban. Közölte, hogy fáradjak ki, és ezért megtagadja az aláírásomat. Komolyan, egy egyszeri beszélgetés miatt elbukhatom az aláírást, nem mehetek vizsgázni, így akkor a tárgyat is bukom? Kicsit úgy érzem, mint az óvodában, hogy egy előadáson üljél végig csöndben, meg se szólalj, mert a végén még bukod a tárgyat...

2015. nov. 16. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
nem illik pofázni az előadáson. :) azon meg főleg nem, ami nem kötelező.
2015. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is tudom ;)

De azért nem hinném, hogy akkora bűnt követtem volna el egy 1 kredites kis vacak előadáson, hogy rögtön buktasson.

2015. nov. 16. 17:36
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
akkor miért hasonlítod az óvodához? mellesleg, annyira nem lehetett feltűnésmentes, ha egyáltalán észrevette. nem mondom, hogy nem idegbeteg ő is, de vállald a következményét.
2015. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást kértem, köszönöm...
2015. nov. 16. 17:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot és beszéld meg vele.
2015. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kis esélye van annak, hogy emmiatt bukd el a tárgyat. Először is ott vagytok egy csomóan az előadóban, tuti, hogy úgy elfelejti az arcod, mint annak a rendje.


Másodszor. Ismer személyesen. Tudja a neved és neptunod? Vagy mielőtt még kiküldött, tán elkérte az adataid, hogy tudja kit kell megvágni?


Szerintem ne aggódj ezért, nyugodtan menj vizsgázni, járj be az előadásokra, de ne csinálj feltűnést, és akkor nem lesz probléma.

2015. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!