Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyit tanulsz te? órákat...

Mennyit tanulsz te? órákat egy nap? Hány éves vagy?

Figyelt kérdés
milyen suliba jársz?

2015. nov. 18. 06:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Régen, még mikor kismaki voltam, akkor napi 2 órát tanultam, ebből 1 óra volt effektív. Mára, 16 éves koromra 20 perc a maximum, akkor sem tanulok sokat, egyszerűen az én agyam már nem tanul úgy, mint ahogy neki azt kéne. Ez van. :P
2015. nov. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
változó. ha épp ráérek, akkor semmit, ha hajtani kell, mert pl vizsgaidőszak van, és 1 hét múlva analízis vizsga, amiből szeretnék jó jegyet kapni, akkor naponta 15, amiből kb 12 hasznos
2015. nov. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
napi 2 órát. közép és sok között tanulok valahol. informatikai szakközépbe járok, matek a nehézségem.... prorgamozás most megy. AHol logikázni kell, ott meghaltam, főleg a buborékosrendezésnél javában...
2015. nov. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én gimnáziumba járok, most vagyok elsős, nekem mindig meg szokott állni 1 órában.
2015. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert más azt is tanulásnak veszi, amit én nem. Alapvetően kíváncsi vagyok és minden érdekel. Szeretek utána olvasni dolgoknak.

Úgy, hogy konkrétan leüljek tanulni, az változó. Van, hogy kb. 1 óra, de jártam már úgy, hogy 3 óra feladatozás (kémia, emeltezni szeretnék) után eszméltem fel, hogy jé eltelt már ennyi idő.

2015. nov. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát régebben nem tanultam most 8.-ban napi 5 órát, de most úgy döntöttem a félév végéig pihenek úgyhogy most napi 20 perc

14L

2015. nov. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!