Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kanizsay Dorottya Egészségügyi...

Kanizsay Dorottya Egészségügyi Szakközépiskola vélemény?

Figyelt kérdés

Vélemények? Oktatás? Közösség?

Előre is köszönöm !


2015. nov. 19. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
város?
2015. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Budapest,lemaradt bocsanat! :)
2015. nov. 20. 16:52
 3/5 anonim válasza:
93%
Nagyon jó suli, de akkor jelentkezz oda, ha az egészségüggyel szeretnél foglalkozni, mert ha nem érdekel ez az egész, akkor nehezen fogod túlélni a sulit. Ha gondolod, tudok írni privátban pár dolgot a suliról. :)
2015. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Aki komolyan egészségügyben szeretne dolgozni, menjen oda. DE!!!!!

Saját tapasztalatom: Egy teljes évig rohadtam ott. Eleinte még volt is célom - masszőr. Borzalmas osztálytársakat fogtam ki. Normális lányból egy élet nélküli borzadály lettem aki minden délután idegesen és életuntan ment haza. Az angol tanár emberileg nem rossz, viszont tanárilag nem tanultam tőle többet mint általánosban - 9 éve tanulok angolul mégsem tudok megszólalni. A Szociális Ellátás Intézményrendszere (EEI) tanártól falnak mentem, úgy utáltam. Nem egyszer volt, hogy 2 oldalt íratott le velünk amit egy könyvből olvasott fel, aztán kb beszéltünk a témáról de akkor is száraz és unalmas volt az egész. Gyűlöltem odajárni. Az elsősegély tanárnő jó, egy héten 1x vagy 2x volt elsősegélyünk de ott tényleg begyakoroltuk az újraélesztést, stabil oldalfektetés, stb, amikre még mindig azt mondom, hogy nagyon hasznosak, hiszen bármikor jól jöhet ha tudok újraéleszteni, nem csak figyelni ahogy előttem hal meg valaki.


Én rémálomként éltem meg, viszont ha egy jó osztályt fogsz ki, és tényleg határozottan azért mész oda mert a szakmában akarsz dolgozni, akkor persze, lehet jelentkezni, elutasítani valószínűleg nem fognak. Ja és az igazgatónő ritka unszimpatikus. A testnevelés órák borzalmasak. Két terem van, egy nagy terem ami nem is annyira nagy, és egy kisterem. Általában 2 osztály mindig szokott lenni a nagyban mert nincs hely, viszont van amikor 3 osztály szenved. Ja és aki odamegy, készüljön fel arra, hogy minden pénteken csak és kizárólag partizán, partizán és partizán van, ami lehet, hogy k rvajónak hangzik elsőre, de higgye el mindenki, nem az. A felsőbb évesek nem passzolnak az alsóbb éveseknek, csak osztálytársaknak, tömegnyomor van a javából, arról, hogy futással kikerülöd a labdát ne is álmodj mert nincs rá elég hely. Szóval katasztrófa.


Régi kérdés de gondoltam leírom a még frissnek mondható tapasztalataimat az iskoláról.


16/l

2017. okt. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a legeslegrosszabb iskola egész Magyarországon. Én is 1 évet rohadtam ott, hát bennem olyan mély sebeket hagyott..
2020. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!