Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME mérnökinformatikus szakról...

BME mérnökinformatikus szakról vélemények?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok véleménye érdekelne akik erre a szara járnak. Meg vagytok vele elégedve? Mennyire nehéz? Mire kell számítani ezzel a képzéssel kapcsolatban?

2015. nov. 19. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Meg vagytok vele elégedve?

-> igen


Mennyire nehéz?

-> nagyon.. kivéve ha rendszeresen (naponta 2-5 órát) tanulsz, mert akkor nem annyira..


Mire kell számítani ezzel a képzéssel kapcsolatban?

-> hogy szopatni fognak orrba szájba, de ha túléled és diplomával kikerülsz, akkor eléggé képben leszel a dolgokkal..

2015. nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%

ez az 5. félévem, eddig egyenesben vagyok (bár most van legnagyobb esélyem csúszni...)


megvagyok-e vele elégedve? hát, mondhatni igen. megint választanom kéne ezt választanám

mennyire nehéz? kibszottul. csak egy példa, analízis 2 vizsgára 1 hétig napi 12 órát készültem, így lettem 4-es, viszont nem a nulláról indultam, félév közben volt 2 zh, amiket 80-90%-ra teljesítettem, és az anyag kb 2/3-át lefedték.

mire kell számítani? hát, ha számonkérések előtt állsz neki tanulni, jó párszor leszel kialvatlan, illetve nem árt nem előtte nap nekiállni a dolgoknak, olyankor általában már esélytelen (kivéve alibi tárgyaknál, azoknál zh előtt 3 órával elolvasod a diasort és kapsz egy 4-est, de ezek általában a kötelezően választható gazdasági fosok, pl ergonómia, vagy környezetgazdaságtan)

2015. nov. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!