Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt valaki, aki most vagy...

Van itt valaki, aki most vagy jövőre fog érettségizni és a Nemzeti Közszolgálati Egyetemre jelentkezett/szeretne jelentkezni?

Figyelt kérdés
Ti hogy tanultok? Esetleg van,aki vidékről költözne fel Pestre?

2015. nov. 20. 08:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én idén érettségizem, és oda fogok jelentkezni. Emelt törire tanulok, illetve minél jobbra akarom ag átlagom, úgyhogy elég keményen tanulok. Illetve a fizikaira már szeptembertől kezdve készülök. Vidékről fogok felköltözni Pestre. Először kollégium, aztán majd lehet albérlet. Melyik szakra akarsz menni?
2015. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Írok neked :)
2015. nov. 21. 17:56
 3/11 BalogBetti válasza:
Én is idén fogok érettségizni. Emelt magyart szeretnék majd. A fizikaira meg készülgetek. Szintén vidékről mennék.
2015. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is idén érettségizek. Én a katasztrófavédelmi műveleti szakirányt néztem ki elsősorban. Töriből fogok én is emeltezni, meg magyarból egy jó középszintűt szeretnék. Fizikaira készülök én is. Azonban félek az orvosi részétől egy kicsit, hogy valami hülyeségen kiselejteznek.

De legyen úgy ahogy elterveztük, vegyenek fel minket és évfolyamtársak vagy csoporttársak leszünk. :)

Amúgy én is vidéki vagyok de nem lakok olyan messze Pesttől. Így koleszbe engem nem hiszem hogy bevesznek, úgyhogy marad az albérlet

2015. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nem tudjátok, mikor lesz nyílt nap??
2015. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ebben a tanévben fogok érettségizni. Én is oda készülök a NETK-ra. Vidékről költöznék Bp-re. 18/F
2015. nov. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

sziasztok,nektek van nyelvvizsgátok???


mert most minden szakhoz kell :((((

2015. dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem szerencsére még van egy évem...most le nem tudnám tenni ,az angol egyébként sem megy. Mihez kezdesz?
2015. dec. 28. 19:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Hàt ,lehet kihagyok egy èvet szerintem,ès felkèszülök rá
2015. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is láttam hogy nappali képzéshez nyelvvizsga kell :/

Hát nem örülök de februárba megyek németből. Alapból kéne egy nyelvvizsga mert nem kevés többletpont pláne hogy már kötelező is.

2016. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!