Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Beszámolónál gond, ha több...

Beszámolónál gond, ha több karaktert írok?

Figyelt kérdés

Egyetemen kell egy beszámolót készíteni, megvan adva, hogy szóközökkel együtt hány karakternek kell lennie (5000).

Nekem valószínűleg kétszer annyi lesz. Ez gond? Nem tudom elképzelni, hogy férne bele annyiba..



#egyetem #terjedelem #karakter #beszámoló #beszámoló készítése
2015. nov. 21. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen biztos, hogy nem fogják jó néven venni, ha duplaannyit írsz, mint amennyi maximum meg van adva.
2015. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az oktató értékelné. Lehet, hogy megfogja és visszadobja. Ha kicsit több az nem gond, de kétszer annyi szerintem már nem az a szint :/
2015. nov. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. :)

egyébként mindig odafigyelek a terjedelemre, de itt ebbe a részbe kétféle elemzést kellett volna készíteni egy munkahelyről, leírni az egész struktúráját, működését és még 3 kifejtendő rész.. végül megírtam, picit több lett, igyekeztem minél rövidebben fogalmazni, de papíron lett leadva és nem tantárgyhoz kapcsolódik (szakmai gyakorlatról beszámoló), úgyhogy remélem, nem lesz gond. :)

2015. nov. 26. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!