Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Babits Mihály gimnázium...

Babits Mihály gimnázium (pécs) vélemények?

Figyelt kérdés
Valaki tudna valamit mondani az emelt németről? Esetleg van olyan aki oda jár német előkészítőre?

2015. nov. 22. 10:42
 1/8 anonim válasza:
Szia! :) Ha aktuális még, akkor én is oda szeretnék menni. Voltam nyílt napon, nagyon megtetszett, és azóta elsőként szeretném megjelölni. Előkészítője is nagyon klassz. Én is németre pályázok. Előkészítő foglalkozásokon megismertük a tanárokat, nagyon kedvesek, és elég jók. Mivel nem igazán vagyok az a szociális típus, ezért úgy érzem kicsit az odakészülő diákok beképzeltek, meg már úgy hallottam is. De persze vannak kivételek, a csoporttársaim nagyon kedvesek is. Maga az iskola kívülről, belülről szép. Ha gondolod írj privátba!:D
2015. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

sok dolgozat meg minden, nehéz de nekem tetszik

egy erős gyakorló gimi

2015. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Neked Csak Garage válasza:
Én még csak 7.-es vagyok, de egyenlőre oda szeretnék menni angol tagozatra. Csak jót hallok róla:)
2016. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én oda járok,igaz nem német tagozatra,de a 2.idegen nyelvem a német. Jó,rendes a némettanárom,a többi is ilyen .Követelnek(az enyém annyira sajnos nem,mert a csoportom 70%-a tojik az egészre és a tanárom már feladta),de az anyagot rendesen le is adják.
2016. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én is 7.-es vagyok és nagyon sok jót hallottam róla. Engem a Bio-fizika szak érdekel. :) 3. ha mindkettőnknek sikerül akkor évfolyamtársak leszünk :)
2016. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biológia-fizika a legjobb.:D De a többi sem rossz.:)
2016. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
6-os te Bio-fizika szakos vagy? nehéz a fizika szóbeli?
2016. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én is 7.-es vagyok és bio-fizikára mennék!!!
2016. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!