Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az SZTE Gyakorló Általános...

Az SZTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium ( régen Ságvári Endre Gimnázium) angol vagy francia szakára milyen nehéz bejutni?

Figyelt kérdés
8. osztályos vagyok, kitűnő tanuló voltam eddig mindig mindenből (ebben az évben is az leszek nagy valószínűséggel) és szeretnék oda jelentkezni angol vagy francia a szakra. Szoktam gyakorolni, megcsinálok régebbi felvételi feladatokat. A magyar olyan 45-50 pont közé esik általában a matek viszont sokkal rosszabb (25-36 pont között van) . Van esélyem arra hogy felvesznek?

2015. nov. 22. 17:42
 1/1 anonim válasza:
igen, teljes mértékben :) az angol szakra egyáltalán nem nehéz bejutni szerintem simán bekerülsz ilyen eredményekkel ugyanis 30 főt vesznek fel :) a franciára is szerintem, mert ott ugyan 15 fő de jóval kevesebben jelentkeznek oda ugye az sokkal meggondolandóbb
2015. dec. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!