Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak én érzem úgy, hogy BME...

Csak én érzem úgy, hogy BME felemészti az embert minden ok nélkül? Miért ennyire undorítóan embertelenek?

Figyelt kérdés

Fölösleges, undorító dolgokat tanulva, melyekre később semmi szükség nem lesz, szemétkedéseket nyelve, kialvatlanul is a tárgyak felét sikerül kettes vagy hármasra kihozni.

Felvételizők, eszetekbe ne jusson ide jönni...


2015. nov. 23. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, melyik szakról beszélsz, de nyilván van valami abban, amit mondasz. Viszont érdemes hozzátenni az érme másik oldalát is, nem csak a BME ilyen, sok másik egyetemen/szakon ugyanez a helyzet.

Egyébként meg ha infós vagy mérnöki szakon vagy, akkor megéri a szenvedés, mert ha egyszer kikerülsz, rohadt könnyen találsz munkát és szarrá fogod keresni magad. Én a pszichológus képzésemen ugyanúgy szívok, csak tanulhatok 10-12 évig, majd dolgozhatok éhbérért.

2015. nov. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úúúútálom a BME-t. Az előző egyetemet lehetett szeretni, ez egy kalap f...
2015. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én viken vagyok mérnökinfós, ez az 5. félévem, eddig minden félévben 3 felett volt az átlagom
2015. nov. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!