Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha félévkor állami ösztöndíjas...

Ha félévkor állami ösztöndíjas képzést befejezem kell fizetnem?

Figyelt kérdés

BME-n kezdtem idén a tanulmányaimat, de meggondoltam magam és máshova szeretnék menni. Vizsgát nem tettem még semmiből csak 1-2 zh-t írtam szinte az összes tárgyból.

Ha félévkor kiiratkozok akkor kell valamit fizetnem? Olvastam már sok cikket errőé, de szeretnék tisztán látni, mire számítsak...

Jövő ősszel folytatnám az iskolát tovább...



2015. nov. 24. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell visszafizetned, viszont kapd össze magad és próbálj minél több tárgyat teljesíteni, különben mélyen a zsebedbe kell majd nyúlni, 1800.- a kreditek ára.
2015. nov. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha a héten kiiratkozok akkor mire fizessek meg?
2015. nov. 24. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól még a felvett tárgyaid iránt kötelezettséggel tartozol, és be fogják rajtad hajtani a bukott kreditek árát, efelől ne legyenek kétségeid.
2015. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mióta van ez érvényben?
2015. nov. 24. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!