Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek milyen iskola az...

Szerintetek milyen iskola az egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatokra is kíváncsi vagyok. Sőt, főleg azokra.

2015. nov. 25. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Elég erős, főleg humán orientációs iskola.
2015. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Három éve oda járok, és szerintem nagyon jó iskola, bár elég erős, gyengébb tanulóknak nem ajánlom. Viszont 4-5-ös átlaggal simán megéri ide jelentkezni. Szerintem inkább reál orientációs iskola, már csak azért is, mert több a reál osztály, és azokat a tárgyakat jobban is erőltetik.
2015. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Te milyen osztályba jársz és hányadikos vagy? Amúgy én is odajarok😊
2015. dec. 15. 13:44
 4/7 anonim válasza:
100%

Ez az első évem a Szilágyiban. Ez a suli volt minden álmom, még akkor is ha minden hétvégén 2 órát kell végigülnöm a buszon. Nagyon megszerettem a sulit már most. Érdemes volt ide jönni. :) Mindenki nagyon aranyos, kellemes a légkör, és elég erős gimi, ami nagy előny.

Életem legjobb döntése volt, hogy idejöttem. :)

Most még nehéz, de az első év mindig az.

Sokan megkérdezik, hogy nem rossz-e olyan távol otthonról, de nekem nem az. Én élvezem, és örülök, hogy szilágyis diák lehetek. :)

15/L

2016. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó! kolis is vagy?
2016. jan. 3. 11:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Idén kezdtem, és nekem tetszik. Rendesek a tanárok, szerintem a legtöbben jól is tanítanak. Az osztályom is nagyon jó :) Nem bántam meg hogy ide jöttem!
2016. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
4.válaszoló vagyok. Igen koliban vagyok.:)
2016. jan. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!