Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veres Pálné. Van esélyem...

Beka007 kérdése:

Veres Pálné. Van esélyem bekerülni? És ha igen, hány ponttal?

Figyelt kérdés

8. osztályba járok jelenleg, elsőnek a VPG-t fogom megjelölni, méghozzá a 9. c humán tagozatot.

A hozott pontjaim összege 40-43 pont körül mozog (attól függ, milyen jegyeket kapok félévkor)

Hány pontos felvételit kéne írnom, hogy bejussak szóbelire?

Milyen a szóbeli?

Milyen az iskola?



#gimnázium #budapesti gimnázium #Veres Pálné Gimnázium #VPG #veres pálné bekerülés #veres pálné gyakori #veres pálné szóbeli
2015. nov. 25. 20:19
 1/1 anonim válasza:

Szia, én Veres Pálnés vagyok, idén kilencedikes és nyekes. Hát az írásbelinek szerintem jónak kell lennie, de ez függ a ponthatártol is. Mondjuk a humánra talán könnyebb bejutni, voltak hátrébb lévő helyekről is olyanok akik bekerültek. Szerintem a szóbelin nagyon kedvesek voltak, bár hallhattál már olyat hogy nem...de ez szerintem nem igaz. Az iskola nagyon jó, mindenki nagyon kedves...a programok is jók, decemberben lesz a kampányhét, arról az mondják hogy nagyon jó buli:D a gólyaavatónk is nagyon jó volt:3

Így elsőre ennyi, írj ha még van kérdésed:3

2015. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!