Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem megyek szalagavató-ra...

Ha nem megyek szalagavató-ra akkor pikkelni fognak rám a tanárok?

Figyelt kérdés

Ha nem megyek el akkor mondjuk lehet hogy kevesebb pontot fog adni a matek tanárom a matek érettségin?


Azert nem akarok elmenni, mert csak en nem fogok tancolni es ez ciki lesz a szuleim elott, meg szinte nincs is barátom az osztályba.



2015. nov. 26. 01:56
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Matek érettségin nem, ott feletén fehéren le van írva, hogy mire van pont és mire nem... Ellenben egy szóbelin könnyen megviccelhetnek
2015. nov. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Az érettségin nem a saját tanárod vizsgáztat! Jól is nézne ki. :) Máshonnan, más városból jönnek tanárok.
2015. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van 4 lány, aki nem táncol, mert nem akar, ennek ellenére eljönnek a szalagavatóra, mert pl a szalagtűzésen részt vesznek és mégiscsak egy szép élmény. Miért nem tàncolsz? Te döntöttél így? És miért lenne ciki? Gondolom a szüleid tudják, hogy nem táncolsz.

Az szerintem sokkal cikibb lenne, ha nem mennél el. A szalagtűzésen sem vennél akkor részt?

Az érettségin emiatt nem fognak pontot levonni, nem tehetik meg, de az osztályodban és az osztályfőnöknél nem biztos, hogy jó pont.

2015. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17/Lány vagyok es majdnem mindenki mar 18 az osztályba es lesz majd pezsgő de akkor majd en nem ihatok míg mindenki más iszik ?
2015. nov. 26. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ihatsz egy pohár pezsgőt, senki sem fogja megkérdezni, hogy hány éves vagy, ha a végzősök kapnak, akkor te is kapsz.

Az afteren viszont (ha lesz) ha nem vagy 18, akkor olyan karszalagot fogsz kapni, amire nem adnak ki neked alkoholt, de a barátaid vehetnek neked titokban;)

2015. nov. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De pont hogy en vagyok végzős
2015. nov. 26. 17:37
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom. Ezért írtam, hogy ha a végzősöknek adnak pezsgőt, akkor hiába vgy 17, te is kapni fogsz, mert te is végzős vagy.
2015. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!